PAKIET NR 1

BarberFryzjer

Projekt nowoczesnej identyfikacji wizualnej przeznaczony dla barbera, fryzjera, fryzjerki. Każdy pakiet dostosujemy do Twojej firmy. W ciągu tygodnia otrzymasz projekt szyty na miarę potrzeb Twojej działalności.

Jesteś fotografem, malarzem, grafikiem, bądź prowadzisz inną działalność o charakterze artystycznym, twórczym? Cenisz prostą formę, przejrzystość i jasność przekazu?

Zależy Ci, aby firmowa strona internetowa prezentowała portfolio twoich prac? Jeśli tak, to ten pakiet skierowany jest właśnie dla ciebie!

Dlaczego warto wybrać gotowy pakiet identyfikacji wizualnej dla marki?

ZAUFANIE

Koniec z frustracją, że Twoja firma nie wygląda profesjonalnie. Stwórz zapadającą w pamięć markę, która sprawi, że będziesz podekscytowany możliwością dzielenia się nią ze światem.

PRZYJAZNY DLA BUDŻETU

Jeśli dopiero zaczynasz lub chcesz odświeżyć swój branding, ale nie jesteś gotowy na inwestycję w w pełni niestandardową markę – nasze zestawy marki są idealnym rozwiązaniem!

SZYBKA REALIZACJA

Kiedy kupisz zestaw do brandingu, projekty będą gotowe do dostosowania do potrzeb Twojej firmy i będą gotowe do wprowadzenia na rynek w ciągu tygodnia.

DOSTOSOWANIE PROJEKTU

Dostosujemy nazwę, emblemat, kolory, opcję reklamy, aby w razie potrzeby zmienić czcionki. Ten pakiet zawiera jedną wersję.

ZALECANE PROFESJE

BARBER / FRYZJER 100%
MALARZ 62%
GRAFIK 33%

SKŁAD PAKIETU

1. LOGO GŁÓWNE
2. LOGO ALTERNATYWNE
3. ZNAKI MARKI
4. NIESTANDARDOWA PALETA KOLORÓW
5. PRZEWODNIK PO STYLACH CZCIONEK
6. TABLICA MARKI

+ jedna runda poprawek!

SZYTY NA MIARĘ